Се продава гарсоњера во К.Вода

Шифра: 30844

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 34 000 €

Квадратура 38 m²
Број на соби 1
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нова гарсоњера на 2/6 кат со лифт, тераса, парно.Источно ориентиран на многу добра локација карши општината во зградата на Дабар-Стопанска Банка.

цена:34,000 евра

 

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата