Се продава стан во К.Вода со 1 спална

Шифра: 30794

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Гаража
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 39 000 €

Квадратура 49 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 4
Број на катови 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 49м2 со 1 спална, посебна кујна со трпезарија, лесно се адаптира уште една спална. На 4 кат, солиден распоред и состојба , со парно, источно ориентиран, тераса, подрум. Во цената гаража со имотен лист. Локација после економското училиште.

цена:39.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата