Се продава стан во Маџари 60м2

Шифра: 29127

Населба: Маџари

Погодности:

  • Подрум
  • Празен
  • Тераса

Цена: 37 000 €

Квадратура 60 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југозапад
Кат 1
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Електрична печка

Се продава стан 2,5 собен, дневна, спална и оделена релативно голема кујна со трпезарија. Станот има многу функционален распоред, на 1/5 кат, Ј/З ориентиран,тераса, подрум.Одлична локација ,,Триангла,, карши маркет  ,,Зур,,.

цена:37.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата