Се продава стан со 2 спални во К.Вода

Шифра: 30739

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 42 000 €

Квадратура 57 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 8
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава адаптиран стан кај сала Расадник со 2 спални, на 2/8 кат со лифт.Источно ориентиран во солидна состојба. Во близина училиште и градинка.

цена:42.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата