Стан со 1 спална во К.Вода

Шифра: 30865

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Празен

Цена: 31 500 €

Квадратура 34 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Број на катови 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов, невселен стан во Расадник со 1 спална, на 3/6 кат со лифт.Станот се наоѓа позади спортска сала Расадник.

цена:31.500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата