Се продава стан во Гранд Престиж Тафталиџе

Шифра: 30735

Населба: Тафталиџе 1

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 76 000 €

Квадратура 67 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 9
Број на бањи 2
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 68м2 со 2 спални, 2 тоалета, тераса во Гранд Престиж на 2 кат.

цена:76.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата