Се продава стан до Ун.сала

Шифра: 30331

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 89 000 €

Квадратура 81 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Ориентација Североисток
Кат 4
Број на катови 6
Број на бањи 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан до Ун.Сала градба 2006 година, на 4 /6 кат со лифт, 3 спални, тераса и парно.

цена:89000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата