Се продава стан во гардба кај Ун.Сала

Шифра: 30622

Населба: Центар

Погодности:

  • Тераса

Цена: 39 000 €

Квадратура 32 m²
Дворно место 35 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во градба во близина на Ун.сала со 1 спална на приземје со двор од 35м2.

цена:39.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата