Се продава стан со 1 спална Д.Маало

Шифра: 30525

Населба: Дебар маало

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 41 500 €

Квадратура 35 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 3
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 35м2 со 1 спална, тераса.Станот е од 2004 година и се наога позади Неуромедика.

цена:41.500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата