Се продава стан во Хиподром 58м2

Шифра: 30530

Населба: Гази баба

Цена: 37 000 €

Квадратура 58 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Број на катови 4
Број на бањи 1
Тип на греење Електрична печка

Се продава стан со 1 спална на приземје ориентиран И/З,тераса, подрум.Станот е во солидна состојба.

цена:37000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата