Се продава стан во Тафталиџе кај катастар

Шифра: 29787

Населба: Тафталиџе 1

Погодности:

  • Тераса

Цена: 61 000 €

Квадратура 73 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Кат 3
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава реновиран  стан од 73м2  со 3 спални  во близина на катастар. Станот е на 3 кат и се наоѓа во постара зграда но со реновирана фасада и лифт во процедура.

цена:61000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата