Се продава стан во Тафталиџе-2

Шифра: 29590

Населба: Тафталиџе 2

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 51 000 €

Квадратура 52 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Кат 2
Број на катови 10
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан со 1 спална со можност за уште една спална на 2 кат со лифт, југо/исток ориентиран.

цена:51.000 евра со платена аг.провизија

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата