Се продава стан во Козле

Шифра: 29685

Населба: Козле

Погодности:

  • Тераса

Цена: 48 000 €

Квадратура 42 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 1
Број на катови 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Сопствено парно

Се продава нов  стан  со една спална на 1 кат во близина на Веро.Становите ќе бидат готови во мај/2017 година.

цена:48000 евра со платена аг.провизија

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата