Се продава нов стан во Аеродром

Шифра: 29551

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 63 000 €

Квадратура 72 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 2
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава  нов стан од 72м2 со 2 спални на 2/5 кат со лифт,подрум,тераса.Одлична локација во близина на општина Аеродром и ОУ„Б.Конески„

цена:63.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата