Се продава стан во К.Вода

Шифра: 29426

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 45 000 €

Квадратура 52 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 2
Број на катови 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов стан кај шампионче со една спална, тераса,подрум,лифт.

цена:45.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата