Се продава стан во Центар

Шифра: 29677

Населба: Центар

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран

Цена: 36 000 €

Квадратура 31 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 9
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава реновиран стан  со една спална, источно ориентиран, подрум, лифт и парно.Во близина на билна аптека.

цена:36.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата