Се продава стан до влада 59м2

Шифра: 29634

Населба: Центар

Погодности:

  • Тераса

Цена: 53 000 €

Квадратура 59 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Сопствено парно

Се продава стан од 59 м2+28 м2 тераса на имотен лист.Станот има една спална, парно и сопствено паркинг место.

цена:53000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата