Се продава стан во Хиподром

Шифра: 29342

Населба: Хиподром

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 36 500 €

Квадратура 54 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 1
Број на катови 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Сопствено парно

Се продава стан од 54м2, солиден распоред голема кујна со трпезарија на 1/6 кат,сопствено парно, тераса,подрум и парк околу зградата. Локација- во близина на трговскиот.

цена:36.500 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата