Станови во Скопје

Шифра: 29372

Населба: Козле

Погодности:

  • Лифт
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 65 000 €

Состојба Празен
Квадратура 76 m²
Број на соби 5
Број на спални 3
Кат 4
Број на катови 5
Број на бањи 2
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Ш. 29372 Се продава прекрасен стан на две нивоа со внатрешни скали во Козле после бензинската Макпетрол. На долното ниво има дневна соба со засебна кујна, гостинско ВЦ и тераса, а на горното ниво има купатило, три спални соби и тераса. Зградата е изграедена 2005 г. Цена 65.000 евра.

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата