Се продава стан во К.Вода

Шифра: 28370

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Тераса

Цена: 80 000 €

Квадратура 103 m²
Број на соби 4
Број на спални 2
Ориентација Југоисток
Кат 2
Број на катови 2
Број на бањи 2
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Прекрасно уреден стан на убава локација на само 1 км од Центарот на градот. Се наоѓа на 2 кат и е на две нивоа, гледа на 3 страни и се продава со мебел или без мебел по желба на купувачот.Зградата е релативно нова од 2010 година.

цена:80000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата