Се продава стан во Ѓ.Петров

Шифра: 565c8f7d0ee96

Населба: Ѓорче Петров

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 43 000 €

Квадратура 48 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 2
Број на катови 6
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во зградата на Адора  на 2 кат со 1 спална, со парно тераса и лифт.

цена:43000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата