Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 27823

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 46 000 €

Квадратура 68 m²
Број на соби 4
Број на спални 2
Кат 2
Број на катови 4
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 68м2 со 2 спални, дневна ,трпезарија, кујна со остава, две тераси,подрум.

цена:46000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата