Се продава стан во Аеродром

Шифра: 25123

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 53 000 €

Квадратура 62 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Запад
Кат 3
Број на катови 3
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 62м2 со 2 соби,посебна кујна,посебна трпезарија на трети кат,запад,парно,тераса,подрум,Нова термо фасада.Одлична локација до стара Стела,паркинг,парк,градинка.

цена:53000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата