Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 27707

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 54 000 €

Квадратура 82 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југозапад
Кат 10
Број на катови 10
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 82м2 со 2 спални,убав распоред,парно,тераса,лифт,подрум,Ј/З ориентација.Може да се издвои уште 1 спална.Локација спортска сала,училиште,градинка.

цена:54.000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата