Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 26385

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 70 000 €

Квадратура 100 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 6
Број на катови 9
Број на бањи 1
Број на тоалети 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 100м2 со 2 спални,голема дневна,два тоалета,тераса,подрум,лифт.Одлична локација во близина на новиот парк со авионот.

цена:70000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата