Се продава стан во К.Вода

Шифра: 27864

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 60 000 €

Квадратура 78 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Североисток
Кат 9
Број на катови 11
Тип на греење Централно парно

Стан со 2 спални,тераса,лоџија,парно, 2 лифта.Комплетно реновиран, алуминиумски прозори,внатрешни врати.Одлична локација,градинка,школо,парк.

цена:60.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата