Се продава стан во Аеродром

Шифра: 28163

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 60 000 €

Квадратура 64 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 6
Број на катови 8
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 64м2 со 2 спални,тераса,подрум.Станот има сменети прозории реновирано купатило.

цена:60.000евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата