Се продава стан во Карпош-3

Шифра: 28159

Населба: Карпош 3

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 72 000 €

Квадратура 81 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југоисток
Кат 2
Број на катови 10
Тип на греење Централно парно

Се продава стан во Карпош-3 од 81м2 со 2 спални,тераса,подрум,Ј/И ориентиран.

цена:72.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата