Се продава стан во Д.Маало

Шифра: 28145

Населба: Дебар маало

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 47 300 €

Квадратура 43 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Кат 2
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава прекрасен нов стан во близина на Апче со 1 спална, на 2 кат, голема тераса.

цена:47.300евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата