Се продава стан во К.Вода

Шифра: 27945

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 46 000 €

Квадратура 59 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 6
Број на катови 6
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов стан од 59м2 со 2 спални,парно,тераса,лифт,Ј/И ориентиран со вградени плакари.

10 минути од центар до економското училиште.

цена:46.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата