Четворособен стан кај МИДА

Шифра: 28180

Населба: Карпош 2

Погодности:

  • Лифт
  • Гаража
  • Тераса

Цена: 1 150 €

Состојба Празен
Квадратура 116 m²
Број на соби 4
Број на спални 3
Ориентација Запад
Кат 7
Број на катови 7
Број на бањи 2
Тип на греење Централно парно
Начин на плаќање Парично

 Се продава Четворособен нов  стан  на 7 спрат - поткровје,  Станбена површина 99,18 м2, непокриена тераса 23.32 м2 и покриена тераса 8,1 .Станот има 3 спални соби и гледа на запад.

цена:1150е/м2

Енергетска ефикасност

PLG_JEA_DPE_ENERGY_CONSUMPTIONЗелена куќа емисија на гасови
Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата