Се продава стан во Аеродром

Шифра: 28025

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 49 000 €

Квадратура 67 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 3
Број на катови 3
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан од 67м2 со 2 спални на 3 кат со парно,тераса,подрум.Убав распоред,локација веднаш до автобуска и железничка.

цена:49.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата