Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 22171

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 52 000 €

Квадратура 73 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 10
Број на катови 15
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 73м2 со 2 спални, градба од 1990г, западна ориентација,парно,тераса,подрум, два лифта.Одлична локација до училиште,градинка и паркот на Тоше.

цена:52000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата