Се продава стан во Аеродром

Шифра: 27367

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 63 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Југоисток
Кат 3
Број на катови 10
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан  од 63м2,2.5 собен со одвоена трпезарија со кујна,убав распоред,Ј/И на 3 кат, парно,тераса,подрум,лифт.

Одлична локација,школо,Скопјанка и Слаткарница Палма.

цена:50.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата