Се продава нов стан во К.Вода

Шифра: 27792

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 48 000 €

Квадратура 64 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Сопствено парно

Се продава нов стан со 2 спални,тераса,подрум.Станот се наоѓа на 5/5 со лифт,Ј/З ориентиран.

Во близина на Тинексот карши кулите, градинка,школо.

цена:48.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата