Се продава стан во Аеродром

Шифра: 27165

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 54 000 €

Квадратура 69 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Северозапад
Кат 8
Број на катови 11
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 69м2 со 2 спални на 8/11 кат со парно,тераса,подрум,лифт.Солиден стан,одлична локација во Отрово во близина на Вардар,Тинекс,школо.

цена:54.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата