Се продава стан во Аеродром

Шифра: 27638

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум

Цена: 45 000 €

Квадратура 52 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Североисток
Кат 1
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 52м2 со 1 спална , на 1 кат со лифт,  парно,подрум.Ориентиран С/И.Станот е спроти „3 Бисери“

цена:45000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата