Се продава нов стан во К.Вода

Шифра: 27578

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 61 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Запад
Кат 1
Број на катови 7
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава нов стан од 61м2 со 1 спална со можност за уште една, на 1 кат, ориентиран на запад,парно,тераса,лифт.

Локација до Мечкаров и бензинска пумпа Макпетрол.

Станот е со нова кујна, плакар,клима.

цена:50000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата