Се продава стан во Аеродром

Шифра: 27600

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 40 000 €

Квадратура 50 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југозапад
Кат 8
Број на катови 8
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 50м2 со 1 спална,Ј/З ориентиран.Солиден со тераса,подрум,парно,лифт.

Одлична локација до ТЦ Бисер со голем паркинг.

цена:40.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата