Се продава нов стан во Н.Лисиче

Шифра: 27104

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Тераса

Цена: 60 000 €

Квадратура 66 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Североисток
Кат 2
Број на катови 8
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Нов стан во Н.Лисиче од 66м2  со 2 спални со вградена кујна и плакари, ориентација С/И, парно,тераса,лифт.Локација позади бензинската пумпа Макпетрол и новиот Рамстор.

цена:60000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата