Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 26284

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 41 000 €

Квадратура 52 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава стан  од 52м2 со две спални, комплетно реновиран,тераса, подрум.Одлична локација до пазарчето и СП маркет. Во близина градинка и школо.

цена:41.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата