Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 27025

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 61 000 €

Квадратура 83 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 3
Број на катови 4
Тип на греење Централно парно

Се продава стан  од 83м2 со 2 спални на 3/4 кат, источно ориентиран,тераса,подрум.Солидна состојба, година на градба 1995. Одлична локација позади банките, паркови и детско игралиште.

цена:61.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата