Се продава стан во К.Вода 55м2

Шифра: 27518

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 40 000 €

Квадратура 55 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Северозапад
Кат 3
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Стан  од 55м2 со 1 спална на 3/5 кат, солиден,тераса,подрум.Одлична локација до ОУ„Кирил Пејчиновиќ“ и паркот „Пушкин“

цена:40.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата