Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 26631

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 50 000 €

Квадратура 65 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Исток
Кат 5
Број на катови 7
Број на бањи 2
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 65м2 со една спална и можност за уште една спална на 5/7 кат.Солиден распоред, источна ориентација, парно, тераса и голем паркинг.

цена:50000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата