Се продава трособен стан во Аеродром

Шифра: 27186

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 52 000 €

Квадратура 68 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Југ
Кат 6
Број на катови 10
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 68м2 со 2 спални на 6/10 кат со лифт, јужна ориентација.

Локација во близина на стара Стела.

цена:52000

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата