Се продава стан во Н.Лисиче

Шифра: 26976

Населба: Лисиче

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 55 000 €

Квадратура 73 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Кат 1
Број на катови 9
Тип на греење Централно парно

Се продава стан од 73м2+10м2 од ходник легализирани, со 2 спални на 1 кат, парно,подрум,тераса, источна ориентација.Многу солиден стан, одлична локација до основно училиште, градинка и паркот на Тоше.

цена:55.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата