Се продава нов стан во К.Вода

Шифра: 24655

Населба: Кисела вода

Погодности:

  • Подрум
  • Сопствен паркинг
  • Тераса

Цена: 38 000 €

Квадратура 49 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Југ
Кат 1
Број на катови 4
Тип на греење Сопствено парно

Се продава нов стан од 49м2 со 1 спална на 1/4 кат, јужна ориентација, тераса, подрум и паркинг место.

цена:38000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата