Се продава стан во Автокоманда

Шифра: 27081

Населба: Автокоманда

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Тераса

Цена: 51 000 €

Квадратура 52 m²
Број на соби 2
Број на спални 1
Ориентација Североисток
Кат 4
Број на катови 6
Број на бањи 1
Тип на греење Централно парно

Се продава  нов стан од 52м2+8м2 подрум на 4 кат со една спална.

Одлична локација и распоред.

цена:51000 евра без обврска за агенциска провизија.

 

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата