Се продава стан во Хиподром

Шифра: 25489

Населба: Хиподром

Погодности:

  • Подрум
  • Тераса

Цена: 36 000 €

Квадратура 60 m²
Број на соби 3
Број на спални 1
Ориентација Југозапад
Кат 4
Број на катови 5
Број на бањи 1
Тип на греење Електрична печка

Стан од 60м2 со една спална со можност уште за една спална, јужна ориентација,тераса, подрум.

Одлична локација карши млекарата на влезот во Хиподром.

цена:36000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата