Се продава стан во Аеродром од 75м2

Шифра: 27060

Населба: Аеродром

Погодности:

  • Лифт
  • Подрум
  • Реновиран
  • Тераса

Цена: 61 000 €

Квадратура 75 m²
Број на соби 3
Број на спални 2
Ориентација Исток
Кат 2
Број на катови 6
Број на бањи 1
Број на тоалети 1
Тип на греење Централно парно

Комплетно реновиран стан од 75м2, со 2 спални на 2 кат,источна ориентација, тераса, подрум,лифт. Во мирниот дел кај стара „Стела“, паркот, градинка.

цена:61.000 евра

Сакате повеќе информации? Оставете порака

Врати се на листата